Podróże z dzieckiem – co zabrać aby podróż przebiegła komfortowo.

Podróże z dziećmi to duże wyzwanie i sprawdzian naszych możliwości logistycznych. To także sprawdzian pomysłowości, kiedy dzieciaki dopada nuda, a nas zmęczenie. Doradzimy Wam co zabrać ze sobą, aby podróż przebiegła bezproblemowo i w miłej atmosferze.

Stolik podróżnika – ten gadżet umili długą podróż samochodem. Monotonna, długa jazda staje się udręką kiedy dzieci zaczynają się nudzić. Stolik daje możliwość zabawy w trakcie jazdy, a nawet rysowania. Stolik posiada boczne kieszonki w których można schować kredki i zabawki po które dziecko może łatwo sięgać. Świetną zabawką, którą można wykorzystać na stoliku są magnetyczne puzzle The Purple Cow.

Organizer podróżnika – kiedy podróżujemy z dziećmi często w naszym samochodzie panuje bałagan. Zabawki spadają na podłogę, wszelkie drobiazgi giną w zagłębieniach foteli samochodowych. Organizer daje możliwość przechowywania zabawek, jedzenia czy napojów. Posiada także specjalne okienko na tablet. Dodatkowo chroni fotel przed błotem z dziecięcych bucików.

Potrzebnym gadżetem są także termosy dla najmłodszych. Zapakujecie do nich zupkę lub inne smakołyki. Termosy utrzymują ciepło dzięki czemu w trakcie drogi nakarmicie dziecko bez konieczności nerwowych poszukiwań restauracji. Świetnym dodatkiem do termosu będzie śliniak podróżnika. Po posiłku śliniak można zwinąć i wyczyścić w domu. Możecie wybrać także jednorazowe śliniaki firmy Toly.

Bidony Skip Hop są lekkie i poręczne. Na pewno warto zabrać je w każdą podróż. Posiadają uchwyt, którym przyczepicie bidon np. do torby. Bidon napełnicie w łatwy sposób, można go także bezproblemowo myć. Bidony mają przepiękne zwierzątkowe nadruki. Każde dziecko znajdzie swój ulubiony.

Aby zaradzić nudzie koniecznie weźcie ze sobą magnetyczne gry podróżne. Gry przeznaczone dla dzieci w różnym wieku i o różnym poziomie trudności. Można używać ich we wszystkich środkach transportu, a poręczne pudełko nie zajmie dużo miejsca w bagażu. Gry sprawdzą się nie tylko w podróży, ale także na wakacjach, szczególnie jeśli nie dopisze Wam pogoda.

Dodaj komentarz