Mapy zdrapki – super zabawa i wystrój pokoju!

 to na pewno świetna zabawa. Zdrapywanie kolejnych krajów tak wciąga, że ani się obejrzycie a mapa będzie zdrapana cała. Można do tego zabierać się na wiele sposób. Można zacząć od zdrapywania tych krajów w których się było i cierpliwie czekać na kolejne odwiedzane.

Mapa zdrapka może być znakomitym prezentem dla dzieci i można ją wykorzystać do nauki geografii. Możecie wymyślać kraje różne kraje, a dzieciaki mogą odnajdywać je na mapie. Najlepiej uczymy się podczas zabawy więc możecie być pewni że nawet maluch opanują mapę bardzo szybko.

 

Jeżeli chcecie mapę wykorzystać do planowania kolejnych podróży to wybierzcie wersję z dołączonym mazakiem. Dzięki niemu możecie nanosić na mapę swoje plany, a dzięki dołączonej ściereczce zmazywać je i nanosić nowe.

Mapy są znakomitym pomysłem na prezent, na pewno są atrakcyjne dla ludzi w każdym wieku. Taki prezent ucieszy na pewno każdego podróżnika. Niezwykle miło jest zdrapywać kraje w których się było, ponieważ zawsze łączy się to z cudownymi wspomnieniami. Każda mapa zdrapka zapakowana jest w tubę dzięki czemu nie trzeba specjalnie jej pakować. Wystarczy nakleić kokardę i prezent gotowy.

Jeżeli zdrapiecie całą mapę to oczywiście można powiesić ją na ścianie. Stanie się świetną ozdobą każdego podróżnika bez względu na wiek. Nawet jeżeli nie odwiedziłeś wszystkich zdrapanych krajów to przecież wszystko przed Tobą. Mapę można powiesić w antyramie lub za pomocą pinezek.

A potem możecie kupić kolejną edycję mapy zdrapki, na przykład mapę Polski.

 

Dodaj komentarz