Jaka walizka dla dziecka?

Spróbujemy doradzić Wam czym kierować się w wyborze walizki dla dzieci. Jaką walizkę wybrać zależnie od wieku dziecka? Czym kierować się,  aby spełniała swoje funkcje, a do tego przypadła do gustu Waszym dzieciom.

Walizki dla najmłodszych do lat 4:

Walizki Trunki to połączenie funkcji walizki ze świetną zabawą. Na walizce dziecko może jeździć odpychając się nóżkami lub może być ciągnięte przez rodziców. Do walizki dziecko zmieści swoje zabawki czy książeczki. Na pewno nie spakujecie do niej ubranek na dłuższy wyjazd, ale pakowanie dziecięcych szpargałów do swojej walizki macie z głowy. W drodze powrotnej walizka Trunki posłuży do przewozu pamiątek z wakacji. Trunki to bogactwo wzorów i kolorów a także znakomita jakość.

Walizki Skip Hop ze względu na swój rozmiar mogą być używane przez najmłodszych. Nie spakujecie tutaj zbyt dużo, ale dzieciaki pomieszczą w niej swoje skarby. Poza tym walizka jest lekka i poręczna, posiada pas do przenoszenia na ramieniu w chwili gdy Waszemu dziecku  znudzi się jej ciągnięcie. Zwierzęce wzory są przyjazne i miłe, każdy znajdzie coś dla siebie.

Walizki dla dzieci starszych od lat 6

Walizka Maya Bubule przypomina dorosłą walizkę więc spodoba się starszym dzieciakom. Trzy wersje kolorystyczne pozwalają dopasować walizkę zarówno do chłopców jak i dziewczynek. Walizka jest dosyć pojemna i posiada teleskopową rączkę, którą dopasujecie do wzrostu dziecka. Walizka jest lekka więc jej ciągnięcie nie sprawi kłopotów nawet mniejszym dzieciom.

Walizki Penny Scallan na 4 kółkach to przede wszystkim piękne wzory i kolory. Materiał z którego są wykonane łatwo się czyści i z pewnością nie ulegnie rozdarciu. Do walizki spakujecie rzeczy potrzebne na krótki weekendowy wypad.

Walizki dla starszych dzieciaków

Największy wybór ciekawych walizek dla starszych dzieci, a nawet nastolatków oferuje firma Bg Berlin. Wzory są bardzo oryginalne i na pewno wyróżniają się na tle jednokolorowych walizek. Są one projektowane przez artystów z całego świata. Do tego dochodzi doskonała jakość i możecie być pewni, że kupujecie walizkę na lata.

Walizki Saxoline także wyróżniają się swoją stylistyką. Wzory zwierzęce i nie tylko dają szerokie możliwości wyboru. Walizki wykonane są z polikarbonatu więc możecie być pewni ich jakości. Na pewno nie ulegnie łatwo zniszczeniu i przetrwa najbardziej szalone pomysły dzieciaków.

Jeżeli Wasze dziecko ma wyjątkowy gust i chce się wyróżnić w tłumie to polecamy walizki This is me. To walizki na których można nadrukować własne zdjęcie lub projekt graficzny. Na froncie walizki może zagościć ukochany zwierzak czy idol muzyczny.

Dodaj komentarz