Jak wyróżnić swoją walizkę?

Podróżowanie to niezwykła przyjemność. I to nie ulega wątpliwości. Jednak podczas podróży musisz być gotowy na wiele nieoczekiwanych przygód i to nie tylko przyjemnych. Nieoczekiwana sytuacja może Ci się przytrafić już na lotnisku, kiedy Twój bagaż zaginie, zostanie zniszczony. Może też się zdarzyć, że zwyczajnie w świecie ktoś się pomyli i weźmie Twoją walizkę, bo miał taką samą. Na pewno nie umknęło Twojej uwadze, że większość osób podróżuje z czarnymi torbami, co jest dużym utrudnieniem w identyfikacji jej na lotnisku lub opisaniu przy punkcie reklamacji.

A na lotniskach też raczej nie ma co liczyć, że Twoją torbę będą traktować ze specjalną troską. Warto więc zastanowić się jak możesz chronić swój bagaż i jednocześnie wyróżnić.

Możesz oznakować bagaż specjalną przywieszką.

Zawieszka do bagażu to prosty sposób na oznakowanie i wyróżnienie bagażu. Dzięki niej będziesz miał pewność, że Twój bagaż nie zginie, a przy okazji będzie wyglądał interesująco. Różne kombinacje znajdziesz tutaj   http://www.lotaro.pl/akcesoria/zawieszki-do-bagazu

Możesz też wybrać pokrowiec na walizkę! Ale czy jest Ci on naprawdę potrzebny?

Odpowiedź jest prosta. Wiadomo, że przeżyjesz bez niego, ale co to za życie 🙂

A tak serio, to jest to niedrogi sposób na zabezpieczenie swojego bagażu i przy okazji wyróżnienie się w tłumie.

Możesz mieć jedyny w swoim rodzaju bagaż! A przy okazji ochronić go przed zabrudzeniami czy uszkodzeniami. A teraz zobacz jak bajeczne wzory możesz wybrać! http://www.lotaro.pl/akcesoria/pokrowce-na-walizki

Zaprojektuj własny nadruk na walizkę “This is me”!

Jeśli wśród gotowych wzorów pokrowców nie znalazłeś jeszcze takiego, który skradłby Twoje serce, to się nie martw, bo teraz przed Tobą stoi super szansa na działania twórcze. Możesz sobie sam wymyślić jak Twoja walizka ma wyglądać.

Aby otrzymać walizkę z Twoim ulubionym zdjęciem lub grafiką musisz przesłać zdjęcie lub grafikę, w formacie jpg w minimalnej rozdzielczości 2100 x 3500 px, w rozdzielczości 300 DPI, na adres sklep@lotaro.pl. W czasie zakupów koniecznie zdecyduj o kolorze tylnej ścianki walizki. Do wyboru masz czarną, białą bądź czerwoną.

Niezwykłe prawda? Możesz mieć swoją własną, jedyną w swoim rodzaju walizkę na świecie! Nie zwlekaj, wyślij projekt i spraw, żeby podróżowanie było jeszcze bardziej przyjemne!

http://www.lotaro.pl/nowosci/walizka-kabinowa-bubule-this-is-me.html

Jeśli jednak nie masz pomysłów ani czasu na wymyślne projekty, kup gotowe produkty

I tu na przeciw wychodzą takie firmy jak Saxoline czy BG Berlin oferując Ci bajecznie wyglądające walizki, gotowe do wzięcia. Na pewno nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie.

Sam zobacz co masz do wyboru. Nowoczesne wzornictwo idzie także w parze z wysoką jakością. Produkty zostały zaprojektowane przez artystów młodego pokolenia pochodzących z Niemiec, Włoch, Kanady i Ameryki Południowej. http://www.lotaro.pl/nowosci/walizka-srednia-saxoline-jungle-lion.html

http://www.lotaro.pl/nowosci/walizka-kabinowa-bgberlin-cross-colors-urbe.html

Znając takie rozwiązania, Twoja walizka, nawet jeśli gdzieś się zawieruszy, łatwo będzie można ją zidentyfikować. Opis walizki na lotnisku nie będzie trywialny pt. no czarna na kółkach. Przekonaliśmy Cię? No kto by nie chciał takiej super walizki, no kto? 🙂

Dodaj komentarz