INSTRUKCJA SZYFROWANIA ZAMKA TSA

Szyfrowanie zamków TSA wydaje się łatwe, ale często przysparza kłopotów. Bywa i tak, że instrukcja dołączona do walizki przepadła. Wtedy warto obejrzeć nasz filmik, w którym krok po kroku pokażemy  jak ustawić własny kod w zamku szyfrowym.

Czym są zamki TSA, jak wyglądają i do czego służą możecie przeczytać w naszym poradniku w artykule   https://www.lotaro.pl/poradnik/693/zanek-tsa/

 

 

 

 

 

 

8 Replies to “INSTRUKCJA SZYFROWANIA ZAMKA TSA”

 1. U mnie w zamku TSA trzeba zapiąć zamek, wcisnąć długopisem bolec resetowania i na wciśniętym wprowadzić nowy kod. Dopiero wtedy się zmienia.

 2. Pani Moniko według mnie musiała jakiś kod zapamiętać.Proszę spróbować wprowadzić numery bliskie Pani kodu np. jeżeli wybrała Pani 8 to proszę spróbować 7 i 9. Czasem te kółeczka są przesunięte odrobinkę i już łapią inną cyfrę.

  1. Aby odblokować na wciśniętym resecie ustaw na zera u mnie się otworzyła!!!

 3. monikawierzchowiecka says: Odpowiedz

  Świetnie. Szkoda tylko, że moja walizka nie „zapamiętała” kodu, zablokowała się na amen, nie otwiera się ani na kod ani na 000. Dobrze, że przezornie ustawiając kod nie zablokowałam suwaków ?

 4. Dziękuję pięknie za post. Bardzo się przydał. Rzeczywiście nie jest to aż tak łatwe jak się wydaje, szczególnie jeżeli instrukcja jest w języku niemieckim z którym ostatni raz miało się styczność 15 lat temu 🙂

  1. Zablokowałem nie pamiętak kodu POMOCY

   1. Z mojego doświadczenia wynika, że niestety w tym przypadku już nic nie da się zrobić. Pozostaje jedynie przypomnieć sobie kod.

    1. Zawsze mozna próbować złamać szyfr- jest tylko 1000 kombinacji i trwa krocej niż kwadrans. Ja zablokowałem sobie tak że żaden kod nie pasował, ale otworzyłem „kluczykiem” i bez problemu zmieniłem kod (już wiedziałem jak). Powodzenia.

Dodaj komentarz