Gadżety podróżne i walizki, które pozwolą Ci wyróżnić się w tłumie.

Kochamy podróże dlatego, że są wyjątkowe, że dostarczają nam niesamowitych wrażeń, które nigdy nie są takie same. Zatem jeżeli podróżować to tylko z super gadżetami i walizkami, które na pewno wyróżnią Was w tłumie. Na dodatek posiadanie kolorowej i niepowtarzalnej walizki to mniejszy kłopot w czasie szukanie jej na taśmie lotniskowej. Oto gadżety które warto zabrać ze sobą w podróż. Dzięki nim poczujecie się na swojej wyprawie jeszcze bardziej wyjątkowo.

Etui na paszport – który z doświadczonych podróżników po odbyciu mnóstwa eskapad nie narzeka na zniszczoną okładkę paszportu? Dlatego warto zaopatrzyć się w proste etui, ale takie posiadające niepowtarzalny charakter. Spójrzcie na zdjęcie poniżej, wybór jest na prawdę bogaty. Niektóre etui posiadają także dodatkowe przegródki na karty czy inne dokumenty.

Zawieszki do bagażu – jeżeli zdecydowaliście się na zakup walizki w standardowym kolorze nie zapomnijcie o zaopatrzeniu się w kolorową i wyjątkową zawieszkę do bagażu. Nie musicie nawet wpisywać na niej Waszych danych osobowych, możecie używać jej jako znaku rozpoznawczego Waszej walizki.

Poduszka Packbag – jeżeli spędzacie mnóstwo czasu w podróży to koniecznie spróbujcie snu na poduszce Pacbag. Jest miękka, wygodna i dostosowuje się do kształtów anatomicznych. Do tego możecie ją w prosty sposób zwinąć i na pewno zmieści się nawet do bagażu podręcznego. Umili Wam sen w samolocie, samochodzie, pociągu i autobusie. Koniec z bolącym karkiem i podkładaniem pod głowę własnej kurtki czy plecaka. W sprzedaży całe mnóstwo wzorów, od najbardziej szalonych po jednokolorowe.

Pokrowiec na walizkę – jeżeli macie starą walizkę to małym kosztem możecie dać jej drugie życie. Pokrowce Bg Berlin to niesamowite kolory i projekty artystów z całego świata. Dostępne w trzech wielkościach, na pewno znajdziecie taki, który będzie pasował na Wasz bagaż. Dodatkowo pokrowiec ochroni Waszą walizkę przed zarysowaniami i zabrudzeniami.

W łatwy sposób wyróżnicie się w tłumie kupując kolorową i niepowtarzalną walizkę. Tutaj także polecamy wzory i projekty od Bg Berlin. Walizki tej firmy wykonane są z polikarbonatu więc będziecie cieszyć się nimi przez długie lata. Każdego roku przybywa nowych wzorów ponieważ firma zaprasza artystów z całego świata do do projektowania nowych, jak zawsze zaskakujących.

 

Dodaj komentarz