Eko torby dla podróżniczek – tak niesamowite jak same podróże!

Polska marka Pacbag tworzy przede wszystkim doskonałe poduszki podróżne. Do kolekcji poduszek dołączyły ostatnio trzy modele toreb ekologicznych. Na dwóch modelach odnajdziemy hasła, które na pewno spodobają się każdej podróżniczce.

Co wyróżnia torby Pacbag? Przede wszystkim w całości tworzone są w Polsce, a dokładnie we Wrocławiu. Za szycie odpowiada niewielka spółdzielnia krawiecka, w której pracują ludzie nie tylko znający się na swoim fachu, ale także kochający szycie po prostu. Torby są niezwykle wygodne w noszeniu ponieważ mają szerokie uszy, które nie wbijają się w ciało. Nawet przy znacznym obciążeniu nie czujemy dyskomfortu.

Torbę możecie wykorzystywać w codziennej drodze do pracy czy na uczelnię. Na pewno zmieści się w niej lunch, książka, portfel i telefon. Na pewno każdy kto spotka Was na swojej drodze będzie wiedział, że ma przed sobą kobietę kochającą podróże. Torbę oczywiście możecie zabrać ze sobą na każdy wypad, świetnie sprawdzi się na plaży.

Trzeci model torby ozdobiony jest minimalistyczną grafiką, która także kojarzy się z podróżami. Torba jest większa i posiada wewnętrzną kieszonkę zapinaną na zamek, do której możecie wrzucić klucze czy portfel. Uszy wykonane są grubego sznurka, także bardzo wygodnymi w noszeniu. Torba jest bardzo pojemna, przypadnie do gustu wielbicielką dużych torebek.

Jeśli szukacie wyjątkowych toreb, które podkreślą Waszą podróżniczą duszę koniecznie przyjrzyjcie się eco torbom Pacbag.

Dodaj komentarz