5 prezentów ślubnych nie tylko dla podróżników

Ślub to wielkie wydarzenie nie tylko dla Młodej Pary. Wszyscy, którzy biorą udział w tym „wielkim dniu” muszą odpowiednio się przygotować. I zawsze pojawia się pytanie – Co na prezent? Ponieważ ślub jest w pewnym sensie rozpoczęciem wspólnej podróży, prezentujemy 5 pomysłów na prezenty, które zachwycą nie tylko entuzjastów wojaży.

 

1.Mapa korkowa – powieszona na ścianie może służyć do przypinania zdjęć, które przypomną podróż poślubną. Pinezkami młodzi małżonkowie mogą także oznaczyć wszystkie wspólnie odwiedzone miejsca. Jest ich mało? Nieważne, mapa korkowa może być natchnieniem do rozpoczęcia wspólnych podróży.

2.Zawieszki do bagażu Mrs&Ms – świetny dodatek do prezentu ślubnego. Drobiazg, który młoda para może wykorzystać już w czasie podróży poślubnej. Gadżet o walorach nie tylko estetycznych, niezbędny także wtedy gdy na taśmie lotniska pojawiają się prawie takie same walizki.

3.Walizeczki Vintage Map – idealny prezent, który można wykorzystać do przechowywania zdjęć. A tych po ślubie pojawi się mnóstwo i nie wszystkie trafią do albumu. Walizeczki można wykorzystać do przechowywania wszelakich pamiątek, których cała masa pojawi się w trakcie wspólnego życia.

  1. Dziennik podróżnika Traveloguejeżeli para kocha podróże to z pewnością doceni ten wyjątkowy gadżet. W środku znajdują się mapy zdrapki każdego kontynentu. Można zaznaczać na nich odwiedzone kraje, ale także planować przyszłe podróże. Jeżeli młodzi nie są jeszcze zdeklarowanymi podróżnikami to dziennik będzie dla nich wspaniałą inspiracją do zaplanowania pierwszej wspólnej eskapady.

 

5. Mapa zdrapka – początek wspólnego życia to idealny moment na zawieszenie mapy na ścianie. Od teraz para zacznie na nowo odkrywać świat. A jeżeli mają za sobą wspólne przygody, to zdrapywanie odwiedzonych krajów będzie świetną zabawą i sposobem na przywołanie wspomnień.

 

Dodaj komentarz