5 gadżetów, które przydadzą się w podróży

Przedstawiamy Wam 5 gadżetów, które na pewno przydadzą się w każdej podróży.

 

Etui na paszport, dokumenty i karty – podróżując dobrze mieć w jednym miejscu zgromadzone dokumenty czy karty. Jeżeli zależy nam na bezpieczeństwie to idealne będą etui firmy Pacsafe. Jeżeli zależy nam na wyglądzie i stylu to warto poszukać wśród bardziej kolorowych modeli. Możliwości jest na prawdę sporo.

 

Nerka – świetny sposób na bezpieczne przechowywanie dokumentów, telefonu czy kluczy. Świetnym rozwiązaniem są modele posiadające miękką przednią kieszeń, można wykorzystać ją jako etui na okulary. Nerka jest uniwersalnym rozwiązaniem bez względu na płeć czy wiek. Sprawdzi się w każdych warunkach.

Kolorowy pas do bagażu z zamkiem TSAto znakomite zabezpieczenie walizki. Dodatkowo kolorowe pasy pozwolą łatwo i szybko rozpoznać bagaż na taśmie. Super zabezpieczenie także wtedy, kiedy zamek w walizce odmówi posłuszeństwa.

 Poduszka Pacbag – idealna kiedy długo czekasz na lotnisku, podróżujesz autobusem czy pociągiem. Na tej poduszce w każdych warunkach wyśpisz się jak we własnym łóżku. Poduszka zwija się, więc można ją spakować do każdego rodzaju bagażu. A do tego te kolory!

 

Kosmetyczka – każdy znajdzie coś dla siebie. Duży wybór, zarówno jeżeli chodzi o kolory jak i funkcjonalność. Dla kobiet podróżujących z mnóstwem kosmetyków idealne są twarde kuferki. Dla mężczyzn  kosmetyczki Dakine Travel Kit, niezbyt duże, ale pomieszczą wszystko co niezbędne. Szukacie kosmetyczki dla dziecka, tutaj znajdziecie kolorowe i wesołe, takie, które zmieszczą się w dziecięcych walizeczkach.

Dodaj komentarz