10 najlepszych prezentów dla podróżniczki

Najgorsze prezenty to takie, które do nas nie pasują, nie są związane z naszą pasją i życiem. Każdy z nas je dostawał i niestety też dawał… Dzisiaj pokażemy Wam 10 sposobów na to aby prezentem nie rozczarować podróżującej dziewczyny.

Etu na paszport Vintatge Map – świetne dla wszystkich dziewczyn, które z paszportem nie rozstają się nigdy, bo zawsze można ruszyć w nieznane. Stylowy nadruk z mapą świetnie pasuje do przygodowego stylu życia.

Zawieszka do bagażu Adventure – znasz dziewczynę, która zawsze gotowa jest na przygody? Ta zawieszka jest idealnym dodatkiem do prezentu. Świetna w zestawie z etui na paszport z takim samym nadrukiem.

Butelka na wodę Jungle – zielony nadruk kojarzy się z najdalszymi zakątkami Ziemi. Świetnie sprawdzi się w podróży. Zabrana do pracy lub na siłownię, będzie przypominać odbyte wyprawy.

Torba pokładowa Ryanair – plecak i torba w jednym! Idealna dla podróżniczek, które cenią sobie wygodę i praktyczność. Świetna alternatywa dla kobiet , które nie znajdują przyjemności w podróżowaniu z walizką.

Pilniczek do paznokci – drobiazg, który ucieszy każdą podróżniczkę. Do wyboru 4 modele z różnymi napisami. Wybierz takiwzór, który najlepiej zdefiniuje solenizantkę. Wahasz się? Kup wszystkie!

Poduszka podróżna Pacbag – w podróży wszyscy musimy spać. Dotyczy to backpackerek podróżujących autostopem, ale także pasażerek business klasy. Komfortowy sen z wygodną poduszką pod głową to marzenie każdej podróżniczki, która spędziła kilkanaście godzin w autokarze. Bogactwo wzorów poduszek Pacbag daje Wam mnóstwo możliwości wyboru.

Power Bank fresh’n’rebel – powerbank obecnie jeden z podstawowych gadżetów, które zabieramy w podróż. Ten powerbank wyróżnia się przede wszystkim designem. Zaprojektowany tak aby zmieścił się nawet w damskiej torebce.

Kosmetyczki Pacbag – wyjątkowe kosmetyczki zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Kosmetyczki posiadają piękny wzór, który od razu kojarzy się z podróżą. Mniejsza kosmetyczka spokojnie zmieści się w małej torebce, spokojnie można używać jej na co dzień.

Stylowa walizka Bg Berlin – kolorowe walizki, pełne życia, takie których nie pomylisz z żadnymi innymi. Wybór nie będzie łatwy, ta firma stawia na mnogość wzorów! Walizki są niezwykle kolorowe, spodobają się nawet najbardziej szalonym podróżniczkom.

Torba Happy Traveler – każdy uwielbia gadżety związane ze swoją pasją. Torba, którą każda podróżniczka pokocha od razu. Wybierając taki prezent macie gwarancję zadowolenia. Torba dostępna także w innym wariancie z napisem „NO REASON TO STAY IS GOOD REASON TO GO”

Dodaj komentarz