10 najlepszych pomysłów na prezent dla dzieci w różnym wieku

Długo myśleliśmy nad tym co Wam polecić na prezent dla dzieci. Jak ustalić co się spodoba czterolatkowi, a co dwunastolatkowi? W sklepie mamy dla Was kilka tysięcy różnych produktów! Ustaliliśmy, że polecimy, te, które sprzedają się najlepiej. Niech będą dla Was inspiracją na nadchodzące święta, choć dzieciom prezenty kupujemy przecież przez cały rok..

Numer jeden to przede wszystkim walizki dla dzieci! Specjalne wzornictwo oraz wymiary sprawiają, że każdy dzieciak marzy o własnym bagażu podczas podróży czy to samolotem, pociągiem, czy samochodem. Walizki to temat na oddzielny artykuł, ale polecimy Wam i walizki Trunki, które pełnią wiele funkcji, np. do przewożenia dzieci i przechowywania zabawek w domu oraz standardowe walizki twarde w wielu wzorach i kolorach, dla chłopców, dziewczynek, młodszych i starszych dzieci.

walizka dla dzieci

walizka kabinowa

walizka dla dzieci

Numer dwa na naszej liście to plecaki. Plecaki tradycyjne i plecaki na kółkach, z motywami z bajek, kolorowe i w kształcie zwierząt… jest z czego wybierać. Każdy wielbiciel strażaków, małpek, tornistrów i plecaków z dodatkami znajdzie tu coś dla siebie! Małe i większe będą służyły tak przedszkolakom, jak i dzieciom szkolnym, na co dzień i w czasie każdej podróży.

plecak dla dzieci

plecak dla dzieci

Sprzedażowy hit nr trzy, to wszelkiego rodzaju kosmetyczki. Okazuje się, że nasze dzieci mają własne potrzeby, odrębne kosmetyki i co za tym idzie, swoje własne kosmetyczki podróżne.

kosmetyczka dla dzieci

kosmetyczka dla dzieci

Idealnym pomysłem dla dzieci szkolnych jest mapa zdrapka. Map jest kilkanaście. Mapę Polski można wykorzystać na kilka sposobów. Używając mazaka możecie zaplanować wspólną podróż po Polsce, a jeżeli zmienicie plany zawsze możecie użyć dołączonej szmatki i skorygować trasę lub zaplanować kolejną. Mapę świata ze zwierzętami możecie wykorzystać do poznawania nazw krajów i stolic, a pozostałe mapy, do zdrapywania kolejnych krajów, które udało się wam odwiedzić. Każda zapakowana jest w piękną tubę, więc stanowić będzie nie lada gratkę pod choinką.

mapa

mapa

mapa

Dla osób szukających prezentów w mniejszym budżecie, idealnym rozwiązaniem będą etui na klucze oraz zawieszki do bagażu. Etui posłuży nie tylko do przechowywania kluczy, ale także drobnych na przekąskę w szkole lub na wycieczce. Zawieszka przyda się podczas każdej podróży oraz spersonalizuje każdy plecak czy piórnik szkolny.

etui na klucze

zawieszka do bagażu

zawieszka do bagażu

Kolejny pomysł na super prezent to gra magnetyczna. Zamknięta w metalowe pudełko będzie idealnym rozwiązaniem na nudę w podróży, na pikniku czy na wakacjach. Magnetyczne elementy pozwalają na zabawę w każdym miejscu bez obawy o zagubienie poszczególnych elementów, a kompaktowe wymiary ułatwiają zapakowanie gry do każdego dziecięcego plecaka. Czy wiecie, że mamy ich kilkadziesiąt rodzajów? Może sami zagracie z dziećmi w ‚nieśmiertelnego’ chińczyka czy warcaby?

gra magnetyczna

gra magnetyczna

Punkt ósmy na naszej liście, to wszystkie nerki saszetki. Idealne dla młodych sportowców i podróżników. Możecie zapakować niezbędne ‚przydasie’ na podróż, a w drodze powrotnej każdą pamiątkę, kamyczek i kasztan. Idealna na spacer czy dłuższą podróż ‚w nieznane’.

nerka saszetka dla dzieci

nerka saszetka dla dzieci

Numer dziewięć i dziesięć, to zagłówki i kocyki. Zachwycają nie tylko kolorami, ale też jakością wykonania. Możecie kupić je pojedynczo lub skomponować własny zestaw podróżny. Dzieciakom będzie wygodnie i ciepło w każdej podróży, a kompaktowe wymiary pozwolą zabrać zestaw nawet do bagażu podręcznego w samolocie. Dedykowane dzieciom od urodzenia, będą służyły całe lata.

kocyk

kocyk

zagłówek

Powyższe produkty nie kończą oczywiście pomysłów na prezent, które możecie u nas zrealizować. Są jedynie inspiracją do własnych zestawów dla dzieci. Niech rozwijają pasję podróżowania i poznawania świata w każdym maluchu, każdego dnia!

 

Dodaj komentarz